Služby

Víme, že dobrý nápad, nadšení a zápal pro věc často nestačí. Stejně důležité je najít vhodné partnery, investory a samozřejmě i koncové zákazníky. Díky svým bohatým zkušenostem vám dokážeme pomoci s uváděním nápadů a inovací na trh od začátku až do konce.

InovacePokud jste autory nových myšlenek, inovací, patentů a technologií a potřebujete pomoci s prosazením na trh, neváhejte se na nás obrátit.

Služby pro autory nových nápadů a technologií

Studie proveditelnosti - studie proveditelnosti obsahuje analýzu současného stavu, odhad budoucího vývoje a návrh možných věcných variant řešení projektu. Pro každou z variant je zpracovávána ekonomická a finanční analýza, která hodnotí očekávané náklady a výnosy projektu a navrhuje možné způsoby jeho financování.

Finanční služby - zajistíme soukromé i veřejné financování vašeho projektu. Vyhledáváme investiční partnery pro podporu projektů včetně dotací EU, ministerstev i krajů. Možnost využití alternativních forem financování pro podporu vašich produktů.

Projektové a poradenské služby - poskytujeme právní, marketingové, jazykové, administrativní a další služby. Poradenství při přípravě projektových návrhů a konzultace v otázkách ochrany duševního vlastnictví. Identifikace vhodných dotačních programů pro vaše inovační aktivity.

Vypracování strategií - identifikujeme vaše potenciální zákazníky a zpracujeme obchodní i marketingovou strategii na míru. Postaráme se o její realizaci prostřednictvím sítě zkušených lokálních i mezinárodních partnerů v oboru.


 

Teqin (c) 2009 - Domů | O nás | Služby | Produkty | Patenty | Technologie | Kontakt
Created by SOVA NET.